OKNA

drewniane

Okna drewniane bardzo często wybierane są przez osoby ceniące sobie elegancki i naturalny wygląd. Drewno postrzegane jest jako trwały i elastyczny materiał łatwy w obróbce. Okna drewniane zapewniają komfort i funkcjonalność, ponadto są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Okna drewniane charakteryzują się wysokim poziomem izolacji termicznej i akustycznej. Sprzedajemy okna z drewna sosnowego, mahoniowego, dębowego oraz meranti. Oferowane przez nas okna to połączenie uniwersalnego designu z nienaganną estetyką w najwyższej jakości. Gwarantujemy profesjonalny montaż!

okna pcv

Okna PCV są najczęściej wybierane do budowania domów jednorodzinnych. Łączą trwałość, nowoczesne technologie i unikalne wzornictwo oraz zapewniają estetyczny wygląd domu i bezpieczeństwo. Ponadto okna PCV cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz doskonałą izolacją termiczną. Oferowane przez nas okna PCV to innowacyjność i precyzja wykonania w każdym calu. Mają bardzo dobre parametry techniczne oraz świetny design.

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe to nowoczesne rozwiązanie w skomplikowanych projektach. Stosowane w budynkach o różnym przeznaczeniu, ponieważ spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz gwarantują oszczędność energii. Ponadto aluminium doskonale wpasowuje się w obecne trendy budownictwa ze względu na ekonomiczność i nowoczesny wygląd. Okna aluminiowe są wytrzymałe, funkcjonalne oraz zapewniają optymalną izolację termiczną.