BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe są obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem zamknięcia garażu ze względu na komfort użytkowania. Pionowe otwieranie bramy pozwala na uzyskanie maksymalnej przestrzeni dla auta wewnątrz garażu oraz na podjeździe. Dużym atutem bram segmentowych jest możliwość ich zastosowania w różnych sytuacjach montażowych, ponieważ nie ma znaczenia kształt otworu do garażu. Gwarantujemy wysoki standard wykonania, wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.

Bramy garażowe uchylne

Bramy uchylne to doskonały i praktyczny sposób zabezpieczenia garażu dla osób ceniących uniwersalne rozwiązania. Ten rodzaj bramy łączy wysoką jakość oraz innowacyjną technologię z trwałością działania i komfortem obsługi. Szeroka gama atrakcyjnych wzorów, kolorów oraz materiałów pozwala na idealnie wpasowanie się w klimat każdego domu. Bramy uchylne często stosowane są w domach jednorodzinnych, jak również w zbiorczych budynkach wielorodzinnych.

Bramy garażowe rolowane

Bramy rolowane cechują się dużą wytrzymałością, niezawodnością i bezpieczeństwem użytkowania. Dzięki zastosowanej konstrukcji pozwalają zaoszczędzić miejsce przed garażem jak i wewnątrz. Co więcej, w przypadku wyboru bramy rolowanej możemy zagospodarować przestrzeń sufitu np. na narzędzia, sprzęty ogrodnicze. Wysokiej jakości aluminium, z którego wykonane są bramy cechuje się bardzo dobrą odpornością na korozję. Wybór bramy rolowanej doskonale sprawdzi się w małych garażach jeśli zależy nam na zagospodarowaniu maksymalnie przestrzeni.

Bramy garażowe segmentowe boczne

Bramy segmentowe boczne to idealne rozwiązanie w przypadku trudnych sytuacji montażowych np.  garaż posiadający spadzisty dach lub konstrukcja dachu niepozwalająca na zastosowanie tradycyjnej bramy garażowej. Atutem bramy segmentowej bocznej jest możliwość otwierania na dowolną stronę garażu. Dzięki temu nie mamy ograniczeń przestrzennych- możemy zagospodarować przestrzeń sufitu, nie zmniejsza się wysokość ani szerokość otworu wjazdowego. Oferowane bramy segmentowe boczne cechują się wysoką jakością materiału oraz wykonania, a także długą trwałością.

Drzwi garażowe boczne

Drzwi boczne to często stosowane rozwiązanie dodatkowego wejścia do garażu wyposażonego w bramę uchylną, segmentową lub rolowaną. Wybór drzwi bocznych pasujących do wyglądu bramy jest kluczowym elementem, aby stworzyć perfekcyjną kompozycję. Poza walorami estetycznymi drzwi boczne są również bardzo praktyczne. Umożliwiają wyjęcie z garażu różnych przedmiotów bez konieczności otwierania całej bramy. Ponadto drzwi boczne zapewniają skuteczną ochronę garażu, odpowiedni poziom izolacji oraz komfortową obsługę.

KATALOGI